top of page

Karficë për xhaketë me ikona bizantine

Ikonë orthodhokse bizantine prej rezine.

Diametri i artikullit: 1.2 cm

Gjerësia e artikullit: 1.2 cm

Gjetjet e bizhuterive Lloji: Vath mbrapa

Lartësia e artikullit: 0.9cm

Materiali: Metal

Gjatësia e artikullit: 1.4cm

Pesha e artikullit: 1.25gr

Lloji i metaleve: Bakër

 

KUJDES! Ky artikull përmban pikën e mprehtë nga pjesa mbrapa - përdorni kujdes gjatë trajtimit për të shmangur dëmtimet dhe mbajeni këtë kunj larg foshnjave dhe fëmijëve.

Karficë për xhaketë me ikona bizantine

SKU: RE2056PI
€5,50Price
    bottom of page