top of page

Karficë në formë kryqi në ngjyrë ari.

1. Materiali: aliazh zinku

2.Madhësia: 16mm (gjerësia) * 26mm (lartësia) * 6mm (trashësi)

3. Pesha e njëtrajtshme: 2 gram / copë

 

6.KUJDES! Ky artikull përmban një majë të mprehtë - përdoreni me kujdes kur ta vendosni dhe mbajeni këtë majë larg nga bebet dhe fëmijët.

Karficë në formë kryqi

SKU: PI5485GO
€5,00Price
    bottom of page