top of page

E vogël / ideale për fëmijët me dizajn të qëndrueshëm me fije dylli. I papërshkueshëm nga uji dhe shumë i fortë. Ngjyrat e ndezura i ndihmojnë fëmijët të mos i lëshojnë ato! Vendoset në kyçin e dorës.

Litar faljeje i punuar me dorë nga Manastiri Grek, i bërë nga fije e hollë pambuku e dylluar me dy rruaza dhe një kryq. Vjen në një larmi ngjyrash.

Komboskin për fëmijë

€4,00Price
Ngjyrë
    bottom of page